Fujitsu Waterstage õhk-vesisoojuspumbad

Waterstage õhk-vesisoojuspumpade märksõnadeks on minimaalsed kasutuskulud, keskonnahoidlikkus ja energiasäästlik invertertehnoloogia. Tänu lihtsale paigaldusele on võimalik renoveerimisprojektid ja uusehitused hõlpsalt üle viia säästlikule soojuspumbaküttele. Kui te otsite mugavuslahendust, siis õhk-vesisoojuspump on just õige valik. See on praktiline alternatiiv tavalisele elekterküttele ja tagab sõltumatuse õlist ning gaasist. Waterstage soojuspumbad on äärmiselt töökindlad madalatel välistemperatuuridel ja sobivad eriti hästi põhjamaisesse kliimasse. Neid on lihtne paigaldada ja need töötavad vaikselt.

Õhk-vesiseadmed kasutavad kütmiseks taastuvat energiaallikat. Välisõhust saadava soojuse temperatuuri tõstetakse soojuspumba abil nii palju, et sellega on võimalik kütta ühe- ja mitmepereelamuid ning soojendada tarbe- ja basseinivett.

 

Fujitsu High Power seeria õhk-vesisoojuspumbad

Fujitsu on juba tõestanud, et High Poweri seeria soojuspumbad sobivad meie kliimasse väga hästi. Töökindlus madalal välistemperatuuril ja ideaalne ühildumine kõrgetemperatuuriliste radiaatorküttesüsteemidega on High Poweri seeria soojuspumba trumbid. Tänu uuele lineaarse kontrolliga sissepritsesüsteemile tagab soojuspump sellised tehnilised näitajad, mida tõenäoliselt ei suuda ükski teine kodus kasutamiseks mõeldud õhk-vesisoojuspump. High Power seadmeid iseloomustab äärmine töökindlus, madalad kasutuskulud ja paindlikud rakendamisvõimalused. Saadaval nii integreeritud tarbeveeboileriga nn DUO kui ka boilerita mudelid. Tarbeveeboilerita mudelitele saab samuti pakkuda soovi korral tarbevee lahendust. Seadmed on saadaval kolmes erinevas võimsusklassis (10,8 kW,13,5 kW, 15,12 kW). High Power seeria seadmed on sobilikud nii uutele kui ka renoveeritavatele hoonetele.

Fujitsu High Poweri soojuspumba eelised:

• tehas on seadet katsetanud välistemperatuuril –25 °C
• pump töötab tõrgeteta ka välistemperatuuril –30 °C
• –20 °C välistemperatuuril on pealevoolutemperatuur 60 °C; A-klassi ringluspumbaga
• patenteeritud koaksiaalne soojusvaheti on väga efektiivne ning peaaegu täiesti külmumis- ning ummistuskindel
• tarbevee soojendamine*
• turvaküte (sisemised elekterküttekehad);
• abiküte ( olemasoleva küttekatla juurde lisamise võimalus)*
• kuni kahe kütteringi juhtimine (põrandküte, radiaatorküte)*
• nii sise- kui ka välibasseini vee soojendamine*
• jahutus*
Et soojuspump töötaks ökonoomselt ja säästaks võimalikult palju küttekulusid, hoiab automaatika küttevee temperatuuri vastavalt välistemperatuurile sellisena, et see ei ole kunagi kuumem, kui põrandküte või radiaatorid parasjagu vajavad.

*- nõutav lisaseadmete olemasolu